Kullanım Şartları

Muhasebeci Yorumluyor Web Sitesi Kullanım Şartları

Muhasebeci Yorumluyor web sitesi ziyaretçileri siteye girdiklerinde aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılacaktır.

–           Sitede yayınlanan bilgilerin güncelliği, doğruluğu ve tamlığı konusunda azami özen gösterilmekle birlikte, Muhasebeci Yorumluyor bu konuda hiçbir taahhüt ve sorumluluk kabul etmez.

–           Sitede yayınlanan içeriklerin ihtiva ettiği bilgilerin kullanımı sonucunda doğrudan veya dolaylı bir zarar doğması halinde, bu durumdan Muhasebeci Yorumluyor sorumlu değildir.

–           Siteyi kullanan ziyaretçiler, sitedeki bilgilerin, konuyla ilgili profesyonel danışmanlığın yerini alacağını düşünmemelidirler. Dolayısıyla, sitede yer alan bilgileri herhangi bir şekil ve surette kullanmadan önce, konuyla ilgili bir profesyonel uzmanla görüşmelidirler.

–           Siteye zarar vermeyi amaçlayan veya sitede bulunan içeriklere veya yazılım kodlarına dışarıdan müdahaleye yönelik her türlü girişim yasaktır.

–           Muhasebeci Yorumluyor’u ziyaret eden her kullanıcı, sitenin kullanımında tersine mühendislik yapmayacağını ya da sitenin kaynak kodunu bulmak veya elde etmek amacına yönelik herhangi bir başka işlemde bulunmayacağını aksi halde ve 3. Kişiler nezdinde doğacak zararlardan sorumlu olacağını, hakkında hukuki işlem yapılacağını peşinen kabul eder.

–           Muhasebeci Yorumluyor’u ziyaret eden her kullanıcı, site içindeki faaliyetlerinde, sitenin herhangi bir bölümünde veya iletişimlerinde genel ahlaka ve adaba aykırı, kanuna aykırı, 3. Kişilerin haklarını zedeleyen, yanıltıcı, saldırgan, müstehcen, pornografik, kişilik haklarını zedeleyen, telif haklarına aykırı, yasa dışı faaliyetleri teşvik eden içerikler üretmeyeceğini, paylaşmayacağını kabul eder. Aksi halde oluşacak suç ve zarardan tamamen kendisi sorumludur.

–           Muhasebeci Yorumluyor’da yer alan içerikler hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve/veya aktarılamaz. Muhasebeci Yorumluyor web sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

Ancak, Muhasebeci Yorumluyor’da yayınlanan içerikler, izin alınarak ve kaynak gösterilmek suretiyle yayımlanabilir; bu içerikler ticari amaçlarla kullanılamaz.

–           Muhasebeci Yorumluyor web sitesinde yayınlanan içerikler içinde başka sitelere link verilebilir. Bu linkler vasıtasıyla erişilen sitelerde yayınlanan içeriklerden Muhasebeci Yorumluyor herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

–           Muhasebeci Yorumluyor web sitesi sitede yer alan tüm bilgileri ve tasarımı önceden haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir.

Muhasebeci Yorumluyor

Volkan KARA

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir